Реклама: «Стильний одяг! Модне взуття! Сучасна зачіска! І все це — задарма. Міськвійськомат.»

Проблеми у чоловіка починаються не тоді, коли жінка починає роздягатися за його гроші, а тоді — коли починає одягатися на них.
— Що таке максимум інформації при мінімумі витрат? — Міні-спідниця.

Три подружки хваляться подарунками, які піднесли їм чоловіки. Одна показує кільце з діамантом, інша — шикарне кольє. Ну а третя вирішила похвалитися норковою шубою. Подруги подивилися на шубу і запитують: — А що це на твоїй шубі дірки? — Дури ви, це не дірки, а норки!
— Жінка, де ви купили такі тонкі криві панчохи?

Сума довжини ніг і довжини спідниці приблизно однакова для всіх жінок.

— Дівчина, який у вас гарний светр! — Так, це справжня верблюжа шерсть! — Я відразу впізнав по двох горбиком …

Джентльмен з дамою заходять в один із самих дорогих хутряних магазинів.
— Покажіть дамі вашу найдорожчу норкову шубу, — говорить джентльмен продавцю. Той приносить на всю довжину прекрасну шубу з підстриженою норкою. Дама її одягає. Все відмінно. — Ця шуба коштує 85 тисяч доларів, — каже продавець. — Жодних проблем! Я випишу зараз чек. — Дуже добре. Сьогодні субота. Ви можете забрати шубу в понеділок, після того, як чек буде підтверджений в банку. Джентльмен з дамою пішли. У понеділок він знову з’являється в магазині. Побачивши його, продавець спалахнув: — Як вам не соромно з’являтися тут?! На вашому рахунку нічого немає! — Я лише зайшов подякувати вам за один з кращих уїкенд у моєму житті!

Їде в автобусі мужик і тримається однією рукою за поручень, а іншу руку тримає відкритою долонею вгору. Його запитують: — Що за дивна поза? — Так ось їду дружині бюсгальтер купувати.

На балу: — О, міс, яке у вас сьогодні гарна сукня, витончені туфлі і просто чудова накидка! — Ви ще мої труси не бачили!