Незвична техніка для нашої кухні — макаронний агрегат.
Механічний макаронний агрегат — техніка для недосвідчених господинь. Кому ця річ буде потрібна? Ненавченим господиням, адже можна навіть не вміти готувати спагеті. Автоматичний макаронний апарат досить громіздкий. Механізм включає бак для варіння і спеціальний відсік для рідкої підливи. Російські господині готують в цьому пристосуванні не тільки спагетті, але і пельмені. Причому переварити і погано приготувати макарони не вийде.
Готувати макаронні страви елементарно — в спеціальний відсік наливаєте воду, в ємність кладете макарони і натискаєте кнопку. Після закипання прилад сам опустить макарони в окріп, продовжить кип’ятіння до готовності. Коли вироби повністю приготуються, корзина підніметься, зайва вода стече. Перед варінням налийте в ємність соус. Приправа встигне підігрітися. Все готово, можна ставити на стіл. Агрегат досить елементарний, але коштує він дорого (від сотні доларів).

Замовники поскаржаться, що вартість не відповідає виконуваним функціям, і все це можна робити в одній каструлі зовсім просто і даром. Зате ледачі знайдуть багато плюсів. Адже апарат дає можливість не підходити до плити поки макарони варяться не зціджувати окріп і не витрачати час на підігрівання соусу.